אתר בירושלים

By | May 13, 2022

אתר בירושליםפתרון תשבץ ותשבץ

אנחנו כאן כדי לעזור החידון שלך, תחרות, פאזל תשבץ, יש לנו טונות על תוכן הקשורים לשאילתה שלך של תשבץ ופאזל וכו ‘.
אם אתה מוכן ללכת על אתגר נסיעה של פאזל וcrrosword אז זה המקום בשבילך או שאנחנו יכולים לומר החיפוש שלך הוא כאן.
יש לנו מספר אינסופי של תמיסת קרואזלים ופתרון חידה בשבילך מלקיחת מסד נתונים של מסד הנתונים מורדו. בנוסף, עדכנו מדי יום את הספרייה שלנו עבורכם עבור תוכן טרי ואתגר חדש מדי יום. רק בשבילך אנחנו מארגנים לך את כל הנשמה באופן שיטתי כמו בסדר אלפביתי ומספרים של מילים.


אתר בירושלים | כינוי לאחד האתרים בירושלים | אתר קדוש בירושלים

פתרון חץ מוצלב. כל התשובות הן ללא תשלום. התשובה להגדרה “תשבץ אתר ירושלים, כינוי לאחד האתרים בירושלים| | של אזור ירושלים יש הר באזור ירושלים:
הפתרון שלהלן…
פתרון של שתי מילים: ארמון הנציב, בריכת הסולטן, גבעת התחמושת, גן הפעמון (גן פעמון הדרור), הכותל המערבי, העיר העתיקה, הר הבית, הר הזיתים, הר הצופים, הר הרצל, הר ציון, יד אבשלום, כיכר החתולות, כיכר ציון, מגדל דוד, מעיין השילוח (נקבת השילוח), עיר דוד (חלק קדום בירושלים), עמק המצלבה (אזור בירושלים), שער האריות (אתר קדום בירושלים), שער האשפות, שער הפרחים, שער יפו, שער שכם
פתרון של שלוש מילים ומעלה: גן פעמון הדרור (גן הפעמון), שוק מחנה יהודה

מקווה שאתה מוצא את הבעיה שלך נפתרה על ידי הודעה זו, אם אתה חושב שאתה לא יכול למצוא שאתה מתחת לפתרון אנא אל תעזור להגיב על הבעיה שלך ואחרים יש הזדמנות לפתור את הבעיה שלך או שאנחנו בוודאי יכולים לנקות את הבעיה שלך.
באתר פתרון תשבץ ופאזל, אתה מקבל את התשובה /פתרון שלך בלחיצה אחת אנא השתמש סרגל החיפוש כדי למצוא את השאלה שלך גם.

ראה עוד:

פתרון תשבץ ותשבץ תשבץ פרי טרופי

פתרון תשבץ ותשבץ תשבץ פרשה בספר בראשית

Category: צלבית

About Deepti

Deepti Sahu is a simple girl living in Korba, Chhattisgarh, who loves to eat, listen to songs, roam in new places, and dance. Deepti Sahu did her college studies in Bilaspur. Deepti Sahu is a senior writer at Crosswordidea.com who loves to writes about social activity, food. She always solves cubic puzzles and crossword puzzle solutions in her free time, so she always wants to write something about crossword.

Leave a Reply

Your email address will not be published.