בירה אירופית

By | June 1, 2022

בירה אירופיתפתרון תשבץ ותשבץ

אנחנו כאן כדי לעזור החידון שלך, תחרות, פאזל תשבץ, יש לנו טונות על תוכן הקשורים לשאילתה שלך של תשבץ ופאזל וכו ‘.
אם אתה מוכן ללכת על אתגר נסיעה של פאזל וcrrosword אז זה המקום בשבילך או שאנחנו יכולים לומר החיפוש שלך הוא כאן.
יש לנו מספר אינסופי של תמיסת קרואזלים ופתרון חידה בשבילך מלקיחת מסד נתונים של מסד הנתונים מורדו. בנוסף, עדכנו מדי יום את הספרייה שלנו עבורכם עבור תוכן טרי ואתגר חדש מדי יום. רק בשבילך אנחנו מארגנים לך את כל הנשמה באופן שיטתי כמו בסדר אלפביתי ומספרים של מילים.


עיר בירה באירופה | בירה אירופית

פתרון חץ מוצלב. כל התשובות הן ללא תשלום. התשובות להגדרת ‘הבירה באירופה’ הן כדלקמן:
תשובה להלן…

תשובה 2 אותיות: הג (עיר באירופה)

תשובה 3 אותיות: ברן, לרן (עיר באירופה)

תשובה 4 אותיות: באקו, ודוז (ואדוץ/עיר בירה במרכז אירופה), וינה, ולטה, ורשה, זגרב, טלין, פראג, פריז (פריס), קייב, רומא, ריגה

תשובה 5 אותיות: אוסלו, אנקרה, אסטנה, אתונה, בלגרד, בלפסט (בירה באירופה), בריסל, ברלין, דבלין, ואדוץ, וילנה (בירה אירופית, כונתה בעבר “ירושלים דליטא”), זאגרב (בירת קרואטיה), טאלין, לוצרן (עיר באירופה, עיר הבירה של קנטון לוצרן בשווייץ), מדריד, מינסק, סופיה (בירה אירופית), סריבו, פורטו (עיר באירופה)

תשובה 6 אותיות: בודפשט, בוקרשט, לונדון, ליסבון, מונאקו, מוסקבה, סוחומי, סקופיה, סרייבו (בירת בוסניה והרצגובינה), קישינב (עיר בירה במזרח אירופה)

תשובה 7 אותיות: אמסטרדם, הלסינקי, ניקוסיה, סן מרינו, קופנהגן

תשובה (מיוחד מ-8 אותיות): אנדורה לה ולה (בירת אנדורה), ברטיסלבה (בירת סלובקיה), לוקסמבורג, סטוקהולם, רייקיאוויק, שטוקהולם


מקווה שאתה מוצא את הבעיה שלך נפתרה על ידי הודעה זו, אם אתה חושב שאתה לא יכול למצוא שאתה מתחת לפתרון אנא אל תעזור להגיב על הבעיה שלך ואחרים יש הזדמנות לפתור את הבעיה שלך או שאנחנו בוודאי יכולים לנקות את הבעיה שלך.
באתר פתרון תשבץ ופאזל, אתה מקבל את התשובה /פתרון שלך בלחיצה אחת אנא השתמש סרגל החיפוש כדי למצוא את השאלה שלך גם.

ראה עוד:

מדינה באסיה תשחץ פתרון תשבץ ותשבץ תשבץ

צייר צרפתי פתרון תשבץ ותשבץ תשבץ

Category: חִידָה

About Deepti

Deepti Sahu is a simple girl living in Korba, Chhattisgarh, who loves to eat, listen to songs, roam in new places, and dance. Deepti Sahu did her college studies in Bilaspur. Deepti Sahu is a senior writer at Crosswordidea.com who loves to writes about social activity, food. She always solves cubic puzzles and crossword puzzle solutions in her free time, so she always wants to write something about crossword.

Leave a Reply

Your email address will not be published.