מאכל איטלקי תשחץ פתרון תשבץ ותשבץ

By | January 5, 2022

מאכל איטלקי תשחץ

מאכל איטלקי תשחץ פתרון תשבץ ותשבץ

אנחנו כאן כדי לעזור החידון שלך, תחרות, פאזל תשבץ, יש לנו טונות על תוכן הקשורים לשאילתה שלך של תשבץ ופאזל וכו ‘.
אם אתה מוכן ללכת על אתגר נסיעה של פאזל וcrrosword אז זה המקום בשבילך או שאנחנו יכולים לומר החיפוש שלך הוא כאן.
יש לנו מספר אינסופי של תמיסת קרואזלים ופתרון חידה בשבילך מלקיחת מסד נתונים של מסד הנתונים מורדו. בנוסף, עדכנו מדי יום את הספרייה שלנו עבורכם עבור תוכן טרי ואתגר חדש מדי יום. רק בשבילך אנחנו מארגנים לך את כל הנשמה באופן שיטתי כמו בסדר אלפביתי ומספרים של מילים.


מאכל איטלקי | מאכל איטלקי תשבץ

חידה פתרון מורדו – כי ידע לא קונה כסף.
הפעם קיבלנו את נוף האוכל האיטלקי. בעוד כמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון הרצוי. המונח “מנה איטלקית” יכול להופיע בסעיף החץ של עיתונים יומיים, עיתונים שבועיים, מגזינים, חוברות תשבצים או מגזינים שונים.

לרשותכם אנו מספקים אוצר מילים צולב – מורדו, אשר יסייע לך לפתור את החצים במהירות ובקלות. ראשית, נבחן את ההגדרה של המנה האיטלקית בחץ, ונפרט את מספר הסעיפים המרכיבים את הפתרון. לאחר מכן אנו גוללים במורד המסך ומיד רואים מאגר עם תשובות אפשריות. כדי להקל על החיפוש, הטמענו את התשובות בסדר אלפביתי. אז למה אתה מחכה נמצא את התשובה הנכונה. מיטב הברכות!

פתרון 4 אותיות: פיצה (מאפה איטלקי), פסטה (מאכל מהמטבח האיטלקי), פסטו

פתרון 5 אותיות: לזניה, ניוקי, ספגטי, קנולי, קרפצ’ו

פתרון 6 אותיות: זביונה, מקרוני (מאכל איטלקי), פולנטה, פפרדלה, קלצונה (מאפה איטלקי ממולא), קנלוני, רביולי, ריזוטו

פתרון 7 אותיות: ברוסקטה, טירמיסו (קינוח מהמטבח האיטלקי), טרמצינו, מצ’דוניה (סלט פירות איטלקי), פטוציני, פרושוטו (נקניק איטלקי)

פתרון 8 אותיות ומעלה: אנטיפסטי, טורטליני, מינסטרונה (מאכל איטלקי)

פתרון שתי מילים ומעלה: פנה קוטה (קינוח איטלקי)


מקווה שאתה מוצא את הבעיה שלך נפתרה על ידי הודעה זו, אם אתה חושב שאתה לא יכול למצוא שאתה מתחת לפתרון אנא אל תעזור להגיב על הבעיה שלך ואחרים יש הזדמנות לפתור את הבעיה שלך או שאנחנו בוודאי יכולים לנקות את הבעיה שלך.
באתר פתרון תשבץ ופאזל, אתה מקבל את התשובה /פתרון שלך בלחיצה אחת אנא השתמש סרגל החיפוש כדי למצוא את השאלה שלך גם.

ראה עוד:

 פתרון תשבץ ותשבץ תשבץ ✅ מכלי הנשיפה

Category: צלבית

About Deepti

Deepti Sahu is a simple girl living in Korba, Chhattisgarh, who loves to eat, listen to songs, roam in new places, and dance. Deepti Sahu did her college studies in Bilaspur. Deepti Sahu is a senior writer at Crosswordidea.com who loves to writes about social activity, food. She always solves cubic puzzles and crossword puzzle solutions in her free time, so she always wants to write something about crossword.

Leave a Reply

Your email address will not be published.