מאלופי העולם בשחמט

By | January 11, 2022

מאלופי העולם בשחמט פתרון תשבץ ותשבץ

מאלופי העולם בשחמט | מאלופי העולם בשחמט תשחץ

אנחנו כאן כדי לעזור החידון שלך, תחרות, פאזל תשבץ, יש לנו טונות על תוכן הקשורים לשאילתה שלך של תשבץ ופאזל וכו ‘. אם אתה מוכן ללכת על אתגר נסיעה של פאזל וcrrosword אז זה המקום בשבילך או שאנחנו יכולים לומר החיפוש שלך הוא כאן. יש לנו מספר אינסופי של תמיסת קרואזלים ופתרון חידה בשבילך מלקיחת מסד נתונים של מסד הנתונים מורדו. בנוסף, עדכנו מדי יום את הספרייה שלנו עבורכם עבור תוכן טרי ואתגר חדש מדי יום. רק בשבילך אנחנו מארגנים לך את כל הנשמה באופן שיטתי כמו בסדר אלפביתי ומספרים של מילים.


פתרון 4 אותיות: לסקר, פישר פתרון 5 אותיות: אנאנד, קרלסן, קרפוב פתרון 6 אותיות: דמיאנו, חליפמן, ספאסקי, קספרוב פתרון 7 אותיות: טופאלוב פתרון שתי מילים ומעלה: אלכסנדר חליפמן, אנטולי קרפוב, בובי פישר, בוריס ספאסקי, גארי קספרוב, וישוואנתן אנאנד, וסלין טופאלוב, מגנוס קרלסן, עמנואל לסקר, פדרו דמיאנו, רוסטם קסימג’אנוב, רוסלן פונומריוב


מקווה שאתה מוצא את הבעיה שלך נפתרה על ידי הודעה זו, אם אתה חושב שאתה לא יכול למצוא שאתה מתחת לפתרון אנא אל תעזור להגיב על הבעיה שלך ואחרים יש הזדמנות לפתור את הבעיה שלך או שאנחנו בוודאי יכולים לנקות את הבעיה שלך. באתר פתרון תשבץ ופאזל, אתה מקבל את התשובה /פתרון שלך בלחיצה אחת אנא השתמש סרגל החיפוש כדי למצוא את השאלה שלך גם.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *