מבצע צה”לי במלחמת העצמאות – יויו פתרון תשבצים ותשחצים

By | April 7, 2021

מבצע צה לי במלחמת העצמאות תשחץ

מבצע צה לי במלחמת העצמאות תשחץפתרון תשבץ ותשבץ

אנחנו כאן כדי לעזור החידון שלך, תחרות, פאזל תשבץ, יש לנו טונות על תוכן הקשורים לשאילתה שלך של תשבץ ופאזל וכו ‘.
אם אתה מוכן ללכת על אתגר נסיעה של פאזל וcrrosword אז זה המקום בשבילך או שאנחנו יכולים לומר החיפוש שלך הוא כאן.
יש לנו מספר אינסופי של תמיסת קרואזלים ופתרון חידה בשבילך מלקיחת מסד נתונים של מסד הנתונים מורדו. בנוסף, עדכנו מדי יום את הספרייה שלנו עבורכם עבור תוכן טרי ואתגר חדש מדי יום. רק בשבילך אנחנו מארגנים לך את כל הנשמה באופן שיטתי כמו בסדר אלפביתי ומספרים של מילים.


מבצע במלחמת העצמאות | מבצע צה”לי במלחמת העצמאות תשבץ | מבצע במלחמת העצמאות מילון

פתרון מרדוק משנות ה-70. כל התשובות הן ללא תשלום. התשובה להגדרת מבצע במאבק לחופש | חידות חופש הן פעולות צה”ל במלחמת הפאזלים:

פתרון 3 אותיות: אבק (מבצע צה”לי במלחמת העצמאות), אסף, ארז, בלק, ברק, בתק, גיס, דני (מבצע צה”לי במלחמת העצמאות), דקל, ההר, חמץ, יעל, יקב, לוט, נמל, עוז, קדם

פתרון 4 אותיות: ברוש, הראל, השמד, חורב, חירם, יואב, יובל, יורם, יפתח, יצוב, מכבי, פלשת (מבצע במלחמת בעצמאות), פרעה, שוטר

פתרון 5 אותיות: אברהם, אגרוף, גדעון, התחלה, ולוטה (מבצע הטסת נשק במלחמת העצמאות), חיסול, חסידה, יבוסי, כיתור, מדינה, מטאטא, נחשון, עובדה (אחד ממבצעי צה”ל במלחמת העצמאות בדרום הארץ), שמואל

פתרון 6 אותיות: קילשון

פתרון שתי מילים ומעלה: אנ-פאר, בן נון, בן-עמי (ממבצעי צה”ל במלחמת העצמאות), מוות לפולש, קרב על ג’נין-יצחק, צוק איתן (מבצע צה”לי)


מקווה שאתה מוצא את הבעיה שלך נפתרה על ידי הודעה זו, אם אתה חושב שאתה לא יכול למצוא שאתה מתחת לפתרון אנא אל תעזור להגיב על הבעיה שלך ואחרים יש הזדמנות לפתור את הבעיה שלך או שאנחנו בוודאי יכולים לנקות את הבעיה שלך.
באתר פתרון תשבץ ופאזל, אתה מקבל את התשובה /פתרון שלך בלחיצה אחת אנא השתמש סרגל החיפוש כדי למצוא את השאלה שלך גם.
ראה עוד:

איך שלא יהיה

נהר באסיה תשחץ

Category: צלבית

About Deepti

Deepti Sahu is a simple girl living in Korba, Chhattisgarh, who loves to eat, listen to songs, roam in new places, and dance. Deepti Sahu did her college studies in Bilaspur. Deepti Sahu is a senior writer at Crosswordidea.com who loves to writes about social activity, food. She always solves cubic puzzles and crossword puzzle solutions in her free time, so she always wants to write something about crossword.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *