מורדו תשבץ גוש תאנים מיובשות, תאנה בשלה

  חִידָה

אנחנו כאן כדי לעזור החידון שלך, תחרות, פאזל תשבץ, יש לנו טונות על תוכן הקשורים לשאילתה שלך של תשבץ ופאזל וכו ‘.
אם אתה מוכן ללכת על אתגר נסיעה של פאזל וcrrosword אז זה המקום בשבילך או שאנחנו יכולים לומר החיפוש שלך הוא כאן.
יש לנו מספר אינסופי של תמיסת קרואזלים ופתרון חידה בשבילך מלקיחת מסד נתונים של מסד הנתונים מורדו. בנוסף, עדכנו מדי יום את הספרייה שלנו עבורכם עבור תוכן טרי ואתגר חדש מדי יום. רק בשבילך אנחנו מארגנים לך את כל הנשמה באופן שיטתי כמו בסדר אלפביתי ומספרים של מילים.

———————————————————————————————————————-

אנו מחפשים פתרונות למספר הגדרות הקשורות לפרי מתוק: גוש תאנים מיובשות, תאנה בשלה לגמרי וכזאת שטרם הבשילה. תאנה הוא אחד משבעת המינים שארץ ישראל נשתבחה בהן. כבר לפני 5000 שנה היו קיימים הפירות האלה. העץ הזה מופיע ראשון בתנ”ך, בסיפור אדם וחווה. הפצת הזרעים שלה נעשית באמצעות בעלי החיים, האוכלים אותה. להלן פתרונות להגדרות תשחץ: גוש של תאנים מיובשות, קטף תאנים וגם מין תאנה שלא הבשילה.

פתרונות אפשריים לכל תשחץ או תשבץ:

פתרון של 4 אותיות: דבלה (גוש תאנים מיובשות)
פתרון של 5 אותיות :דבילה
פתרון של 6 אותיות: גרוגרת (תאנה מיובשת)
פתרונות נוספים הקשורים לפרי מתוק הזה: ארה (קטף תאנים), ביאדי (זן של תאנה), ארו (קטפו תאנים), צמל (תאנה בשלה לגמרי), בת שוח (מין תאנה), פג (תאנה שלא הבשילה), פגה (תאנה שטרם הבשילה)

———————————————————————————————————————-

מקווה שאתה מוצא את הבעיה שלך נפתרה על ידי הודעה זו, אם אתה חושב שאתה לא יכול למצוא שאתה מתחת לפתרון אנא אל תעזור להגיב על הבעיה שלך ואחרים יש הזדמנות לפתור את הבעיה שלך או שאנחנו בוודאי יכולים לנקות את הבעיה שלך.
באתר פתרון תשבץ ופאזל, אתה מקבל את התשובה /פתרון שלך בלחיצה אחת אנא השתמש סרגל החיפוש כדי למצוא את השאלה שלך גם.

LEAVE A COMMENT