מורדו תשבץ זמר ישראלי

  חִידָה

אנחנו כאן כדי לעזור החידון שלך, תחרות, פאזל תשבץ, יש לנו טונות על תוכן הקשורים לשאילתה שלך של תשבץ ופאזל וכו ‘.
אם אתה מוכן ללכת על אתגר נסיעה של פאזל וcrrosword אז זה המקום בשבילך או שאנחנו יכולים לומר החיפוש שלך הוא כאן.
יש לנו מספר אינסופי של תמיסת קרואזלים ופתרון חידה בשבילך מלקיחת מסד נתונים של מסד הנתונים מורדו. בנוסף, עדכנו מדי יום את הספרייה שלנו עבורכם עבור תוכן טרי ואתגר חדש מדי יום. רק בשבילך אנחנו מארגנים לך את כל הנשמה באופן שיטתי כמו בסדר אלפביתי ומספרים של מילים.

———————————————————————————————————————-

למעשה יש רשימה מאוד ארוכה של זמרים ישראלים בעבר ובהווה ובאמת שלא קל למצוא פתרון מתאים להגדרה “זמר ישראלי” ללא רמזים נוספים, אלא רק לפי מספר האותיות. לעתים ,ההגדרה יותר ממוקדת ואז הרבה יותר קל למצוא את התשובה. דוגמאות: זמר ישראלי ותיק, היה זמר ישראלי בעבר או לפעמים אותו אדם הוא לא רק זמר, אלא גם שחקן, מלחין או מוסיקאי.

פתרונות אפשריים לכל תשחץ או תשבץ:

פתרון של 2 אותיות: טל, לב, דץ (זמר ישראלי)
פתרון של 3 אותיות: טסה, גוב, לוי, שבת, גפן, פרץ, שגב, בשן, משה, בסן
פתרון של 4 אותיות: גדסי, סעדו, רובס, גבסו, לידר, גרמה, מוקי, גולן, ארצי, שריף, חנוך, בנאי, דאור, בלוך, שובל, ברמן, יובל, פישר
פתרון של 5 אותיות: ליטני, שרעבי, מויאל (כוכב נולד), דקלון, רייכל, נרקיס, בניון, אהרון, סחרוף, אפללו, שרעבי
פתרון של 6 אותיות: טולדנו, פוליקר, גרוניך, פורטיס
פתרון של 7 אותיות ויותר: רוזנברג, איינשטיין (זמר ישראלי מפורסם), קליינשטיין, גבריאלוב
שתי מילים מתאימות: בועז שרעבי, בן ארצי, דודו פישר (זמר ושחקן ישראלי), חנן יובל, ג’קי מקייטן (היה זמר ישראלי), פבלו רוזנברג, יהודה סעדו, שלום חנוך, אבי טולדנו, דני רובס, שי גבסו, עברי לידר, משה דץ, אריק איינשטיין, שלמה ארצי, זוהר ארגוב (זמר ישראלי בעבר), אביב גפן, שלומי שבת, טל שגב, קובי פרץ, דני בסן, משה פרץ, ליאור נרקיס, עופר לוי, ברי סחרוף, גידי גוב, קובי אפללו, שולי רנד (זמר ושחקן ישראלי), גלעד שגב, עמיר בניון, יגאל בשן, בועז שרעבי, דודו טסה, אריק ברמן, רון שובל, יוני בלוך, אביתר בנאי, דוד דאור, עמיר לב, אריק סיני (זמר ישראלי ותיק), חיים משה, יואב יצחק, ניסים גרמה, יהודה פוליקר, שלמה גרוניך, אבנר גדסי

———————————————————————————————————————-

מקווה שאתה מוצא את הבעיה שלך נפתרה על ידי הודעה זו, אם אתה חושב שאתה לא יכול למצוא שאתה מתחת לפתרון אנא אל תעזור להגיב על הבעיה שלך ואחרים יש הזדמנות לפתור את הבעיה שלך או שאנחנו בוודאי יכולים לנקות את הבעיה שלך.
באתר פתרון תשבץ ופאזל, אתה מקבל את התשובה /פתרון שלך בלחיצה אחת אנא השתמש סרגל החיפוש כדי למצוא את השאלה שלך גם.

LEAVE A COMMENT