מורדו תשבץ משירי יזהר כהן | משירי יזהר כהן תשחץ

  צלבית

אנחנו כאן כדי לעזור החידון שלך, תחרות, פאזל תשבץ, יש לנו טונות על תוכן הקשורים לשאילתה שלך של תשבץ ופאזל וכו ‘.
אם אתה מוכן ללכת על אתגר נסיעה של פאזל וcrrosword אז זה המקום בשבילך או שאנחנו יכולים לומר החיפוש שלך הוא כאן.
יש לנו מספר אינסופי של תמיסת קרואזלים ופתרון חידה בשבילך מלקיחת מסד נתונים של מסד הנתונים מורדו. בנוסף, עדכנו מדי יום את הספרייה שלנו עבורכם עבור תוכן טרי ואתגר חדש מדי יום. רק בשבילך אנחנו מארגנים לך את כל הנשמה באופן שיטתי כמו בסדר אלפביתי ומספרים של מילים.

———————————————————————————————————————-

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים – כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה משירי יזהר כהן . בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי “משירי יזהר כהן” יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים, בשבועונים, בירחונים, בחוברות תשבצים או במגזינים השונים.

לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים – מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה משירי יזהר כהן בתשבץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים – בואו למצוא את התשובה הנכונה. בהצלחה !

מודעות


פתרון 2 אותיות:
פתרון 3 אותיות:
פתרון 4 אותיות: 
אדמה, בערה, האדם, הנדר, מצדה
פתרון 5 אותיות: הבטחה, היונה, הליצן, מרינה, שלווה
פתרון 6 אותיות:
 אבניבי, בדידות
פתרון 7 אותיות:
פתרון 8 אותיות ומעלה:
פתרון של שתי מילים: 
אהבת סטרדיבריוס, אורחה במדבר, אל האור, אל נבקש, בוא נפגש, בלדה לשוטר, בת מדבר, גן השקמים, דבקה החמור, הולכים לישון, 
זמורות יבשות, זמרת הארץ, חורשת האקליפטוס, חלומות שמורים, חנהל’ה התבלבלה, טנגו עכשיו, ילד תימני, ימים לבנים, ירושלים האחרת, כותל בירושלים, למרות הכל, נאסף תשרי, עולה עולה, עם סגולה, פיטר פן, צומת דרכים, שבחי ירושלים, שביל בעמק, שבים מקווים, שדרות בגשם, שיר כלולות, תוגת הפרידה, תפילה בדרך

פתרון של שלוש מילים ומעלה:  אגדת שלום שבזי, איך זה שכוכב, אין לי ארץ אחרת, באב אל וואד,  בלדה על מעיין וים, בן יפה נולד, הינך יפה רעייתי, הרדופים ליד החוף, והטיפו ההרים עסיס, ירושלים של זהב, יש שיר לכל אדם, כיוון שאין לדעת, כמו ציפור מטורפת, ניגונה של השכונה, שחרר קצת את החבל, שיר אהבה עתיק, שלושה המה נפלאו ממני, תשעה קבין לירושלים

ביטויים דומים: משירי יזהר כהן תשחץ, משירי יזהר כהן מילון, משירי יזהר כהן פירוש, משירי יזהר כהן מילה נרדפת

———————————————————————————————————————-

מקווה שאתה מוצא את הבעיה שלך נפתרה על ידי הודעה זו, אם אתה חושב שאתה לא יכול למצוא שאתה מתחת לפתרון אנא אל תעזור להגיב על הבעיה שלך ואחרים יש הזדמנות לפתור את הבעיה שלך או שאנחנו בוודאי יכולים לנקות את הבעיה שלך.
באתר פתרון תשבץ ופאזל, אתה מקבל את התשובה /פתרון שלך בלחיצה אחת אנא השתמש סרגל החיפוש כדי למצוא את השאלה שלך גם.

LEAVE A COMMENT