מורדו תשבץ שר לשעבר מטעם הליכוד | שר לשעבר מטעם הליכוד תשחץ

  צלבית

אנחנו כאן כדי לעזור החידון שלך, תחרות, פאזל תשבץ, יש לנו טונות על תוכן הקשורים לשאילתה שלך של תשבץ ופאזל וכו ‘.
אם אתה מוכן ללכת על אתגר נסיעה של פאזל וcrrosword אז זה המקום בשבילך או שאנחנו יכולים לומר החיפוש שלך הוא כאן.
יש לנו מספר אינסופי של תמיסת קרואזלים ופתרון חידה בשבילך מלקיחת מסד נתונים של מסד הנתונים מורדו. בנוסף, עדכנו מדי יום את הספרייה שלנו עבורכם עבור תוכן טרי ואתגר חדש מדי יום. רק בשבילך אנחנו מארגנים לך את כל הנשמה באופן שיטתי כמו בסדר אלפביתי ומספרים של מילים.

———————————————————————————————————————-

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים – כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה שר לשעבר מטעם הליכוד. בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי “שר לשעבר מטעם הליכוד” יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים, בשבועונים, בירחונים, בחוברות תשבצים או במגזינים השונים.

לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים – מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה שר לשעבר מטעם הליכוד בתשבץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים – בואו למצוא את התשובה הנכונה. בהצלחה !

מודעות


פתרון 2 אותיות:
פתרון 3 אותיות: לוי, מגן, מצא, נוה, סער

פתרון 4 אותיות: איתן, ארנס, לבני, לבנת, נסים, שלום, שרון

פתרון 5 אותיות: הנגבי, יעלון, לנדאו, מילוא, שטרית

פתרון 6 אותיות: אולמרט, מרידור, נתניהו, ריבלין

פתרון 7 אותיות:
פתרון 8 אותיות ומעלה:
פתרון שתי מילים ומעלה: 
אהוד אולמרט, אריאל שרון, 
בנימין נתניהו, גדעון סער, דוד לוי, דוד מגן, דני נוה, דן מרידור, יהושע מצא, יצחק שמיר, לימור לבנת, מאיר שטרית, מיכאל איתן, משה ארנס, משה יעלון, משה נסים, סילבן שלום, עוזי לנדאו, צחי הנגבי, ציפי לבני, ראובן ריבלין, רוני מילוא

ביטויים דומים: שר לשעבר מטעם הליכוד תשבץ, שר לשעבר מטעם הליכוד תשחץ, שר לשעבר מטעם הליכוד מילון, שר לשעבר מטעם הליכוד פירוש, שר לשעבר מטעם הליכוד שם משפחה

———————————————————————————————————————-

מקווה שאתה מוצא את הבעיה שלך נפתרה על ידי הודעה זו, אם אתה חושב שאתה לא יכול למצוא שאתה מתחת לפתרון אנא אל תעזור להגיב על הבעיה שלך ואחרים יש הזדמנות לפתור את הבעיה שלך או שאנחנו בוודאי יכולים לנקות את הבעיה שלך.
באתר פתרון תשבץ ופאזל, אתה מקבל את התשובה /פתרון שלך בלחיצה אחת אנא השתמש סרגל החיפוש כדי למצוא את השאלה שלך גם.

LEAVE A COMMENT