פתרון תשבץ ותשבץ תשבץ מושב בגליל העליון

By | September 28, 2021

מושב בגליל העליון

פתרון תשבץ ותשבץ תשבץ מושב בגליל העליון

אנחנו כאן כדי לעזור החידון שלך, תחרות, פאזל תשבץ, יש לנו טונות על תוכן הקשורים לשאילתה שלך של תשבץ ופאזל וכו ‘.
אם אתה מוכן ללכת על אתגר נסיעה של פאזל וcrrosword אז זה המקום בשבילך או שאנחנו יכולים לומר החיפוש שלך הוא כאן.
יש לנו מספר אינסופי של תמיסת קרואזלים ופתרון חידה בשבילך מלקיחת מסד נתונים של מסד הנתונים מורדו. בנוסף, עדכנו מדי יום את הספרייה שלנו עבורכם עבור תוכן טרי ואתגר חדש מדי יום. רק בשבילך אנחנו מארגנים לך את כל הנשמה באופן שיטתי כמו בסדר אלפביתי ומספרים של מילים.


מושב בגליל העליון | מושב בגלל העליון תשחץ

פתרון תשחצים. כל התשובות בחינם. התשובות להגדרה מושב בגליל העליון הן:
הפעם נעסוק בהגרה מושב בגליל העליון. הגליל העליון הוא חבל ארץ צפוני הגובל עם לבנון. שטחים נרחבים בגליל העליון מאופיינים בשטחי חורש. כמו כן, בגליל ישנם קיבוצים מושבים וישובים רבים. ובירת הגליל העליון היא העיר צפת. לעתים יכולים להופיע הגדרות דומות כמו: קיבוץ בגליל העליון, קיבוץ בגליל התחתון, ישוב ערבי הגליל התחתון, מושב בגליל המערבי, עיר בגליל המערבי, עיר בגליל העליון, יישוב בגליל התחתון, יישוב דרוזי בגליל העליון, יישוב קהילתי בגליל התחתון, כפר דרוזי בגליל העליון, מושב בגליל התחתון לשעבר סג’רה, ישוב בגליל התחתון, יישוב בגליל העליון, יישוב קהילתי בגליל המערבי ועוד…
פתרונות למטה.

 

פתרון 3 אותיות: כחל (מושב בגליל העליון, נוסד ב1980 / מושב בגליל), שפר

פתרון 4 אותיות:דובב, חוסן, חזון, יובל, יערה, לבון (יישוב בגליל העליון), עלמה, שזור

פתרון 5 אותיות: אלקוש, אמנון, ביריה (יישוב קהילתי בגליל העליון), דישון, דלתון, זרעית, טפחות, יודפת (מושב בגליל) כלנית, ליבנים, מטולה (מושבה בגליל העליון), מירון, מעונה (מושב בגליל), עמוקה (יישוב בגליל העליון), שומרה, שלומי (יישוב בגליל העליון), שתולה (מושב בגליל העליון)

פתרון 6 אותיות: אביבים (מושב בגליל העליון, נוסד ב-1958), אליפלט, אמירים, בית הלל, כורזים (מושב בגליל התחתון), לפידות

פתרון 7 אותיות: אבן מנחם (מושב בגליל העליון המערבי), כפר חושן, כפר שמאי, כפר תבור (יישוב בגליל התחתון), מרגליות, עין יעקב (מושב בגליל העליון, נוסד ב-1953, שמו לקוח מסיומה של ברכת משה לשבטי ישראל), ראש פינה (מושבה בגליל העליון), שאר ישוב (מושב בגליל העליון)

פתרון 8 אותיות ומעלה: כפר ורדים (יישוב בגליל העליון), כרם בן זמרה, משמר הירדן (מושבה בגליל העליון שהוקמה בימי העלייה הראשונה, נהרסה במלחמת העצמאות), רמות נפתלי, שדה אליעזר


מקווה שאתה מוצא את הבעיה שלך נפתרה על ידי הודעה זו, אם אתה חושב שאתה לא יכול למצוא שאתה מתחת לפתרון אנא אל תעזור להגיב על הבעיה שלך ואחרים יש הזדמנות לפתור את הבעיה שלך או שאנחנו בוודאי יכולים לנקות את הבעיה שלך.
באתר פתרון תשבץ ופאזל, אתה מקבל את התשובה /פתרון שלך בלחיצה אחת אנא השתמש סרגל החיפוש כדי למצוא את השאלה שלך גם.

ראה עוד:

שחקן וקומיקאי ישראלי פתרון תשבץ ותשבץ תשבץ

מדינה באסיה תשחץ פתרון תשבץ ותשבץ תשבץ

משחק מילים תשחץ פתרון תשבץ ותשבץ תשבץ

Leave a Reply

Your email address will not be published.