מרמטכ”לי צה”ל | מרמטכלי צהל תשבץ … – מורדו – פתרון תשחצים ותשבצים

By | April 11, 2021

מרמטכלי צהל תשחץ

מרמטכלי צהל תשחץ פתרון תשבץ ותשבץ

אנחנו כאן כדי לעזור החידון שלך, תחרות, פאזל תשבץ, יש לנו טונות על תוכן הקשורים לשאילתה שלך של תשבץ ופאזל וכו ‘.
אם אתה מוכן ללכת על אתגר נסיעה של פאזל וcrrosword אז זה המקום בשבילך או שאנחנו יכולים לומר החיפוש שלך הוא כאן.
יש לנו מספר אינסופי של תמיסת קרואזלים ופתרון חידה בשבילך מלקיחת מסד נתונים של מסד הנתונים מורדו. בנוסף, עדכנו מדי יום את הספרייה שלנו עבורכם עבור תוכן טרי ואתגר חדש מדי יום. רק בשבילך אנחנו מארגנים לך את כל הנשמה באופן שיטתי כמו בסדר אלפביתי ומספרים של מילים.


מרמטכ”לי צה”ל | מרמטכלי צהל תשבץ | הרמטכ”ל ה- | היה הרמטכ”ל מילון

פתרון חץ מוצלב. כל התשובות הן ללא תשלום. צה”ל הוא התשובה להגדרת הראשים, הרמטכ”לים, הרמטכ”לים:
הפתרון שלהלן…
פחות מידע על גזר הדין: הרמטכ”ל הוא הדרגה הגבוהה ביותר בצה”ל. הרמטכ”ל נמצא תחת שר הביטחון וממשלת ישראל. אחת לשלוש עד ארבע שנים משתנה הרמטכ”ל במדינת ישראל, ולאחר תקופה של שלוש שנים של הרמטכ”ל בדימוס כראש ממשלה, שר או חבר כנסת כמו אהוד ברק, שנבחר לראשות הממשלה על ידי העם לאחר שכיהן כרמטכ”ל ולאחר מכן הפך לשר בממשלת ישראל, יכול להיבחר. עד כה כיהנו 21 רמטכ”לים, וכיום הרמטכ”ל הנוכחי הוא גדי איזנקוט, שהחליף את בני גנץ. תפקיד הרמטכ”ל החל עם הקמת צה”ל ב-16 ביוני 1947 ובראשו עמד יעקב דורי. להלן רשימה מלאה של רמטכ”לים. מיטב הברכות!
פתרון 3 אותיות: ברק (רמטכ”ל צה”ל וראש ממשלת ישראל בעבר), גור, גנץ, לוי (הרמטכ”ל ה-12 של צה”ל), צור
פתרון 4 אותיות: איתן, בר לב (הרמטכ”ל השמיני של צה”ל), דורי, דיין (הרמטכ”ל הרביעי של צה”ל), חלוץ (הרמטכ”ל ה-18 של צה”ל), ידין, מופז (הרמטכ”ל ה-16 של צה”ל), מקלף (הרמטכ”ל השלישי של צה”ל), רבין, רפול
פתרון 5 אותיות: אלעזר, יעלון, כוכבי, לסקוב (רמטכ”ל צה”ל בעבר)
פתרון 6 אותיות: אשכנזי, שומרון
פתרון 7 אותיות: איזנקוט
פתרון 8 אותיות ומעלה: ליפקין שחק
פתרון 2 מילים: אביב כוכבי (הרמטכ”ל ה-22 של צה”ל), אהוד ברק (הרמטכ”ל ה-14), אמנון ליפקין שחק (הרמטכ”ל ה-15), בני גנץ (הרמטכ”ל ה-20), גבי אשכנזי (הרמטכ”ל ה-19 של צה”ל), גדי איזנקוט (הרמטכ”ל ה-21 של צה”ל), דוד (דדו) אלעזר (הרמטכ”ל התשיעי), דן חלוץ (הרמטכ”ל ה־18), דן שומרון (הרמטכ”ל ה-13), חיים בר לב (הרמטכ”ל השמיני / רמטכ”ל צה”ל ושר בממשלות ישראל בעבר), חיים לסקוב (הרמטכ”ל החמישי), יגאל ידין (הרמטכ”ל השני של צה”ל), יעקב דורי (הרמטכ”ל הראשון של צה”ל), יצחק רבין (הרמטכ”ל השביעי), מרדכי (מוטה) גור (הרמטכ”ל העשירי), מרדכי מקלף (הרמטכ”ל השלישי), משה דיין (הרמטכ”ל הרביעי), משה (בוגי) יעלון (הרמטכ”ל ה-17), משה לוי (הרמטכ”ל ה-12), צבי צור (הרמטכ”ל השישי של צה”ל), רפאל (רפול) איתן (הרמטכ”ל ה-11 של צה”ל), שאול מופז (הרמטכ”ל ה-16 / הרמטכ”ל ה-16 של צה”ל ושר הביטחון לשעבר)

מקווה שאתה מוצא את הבעיה שלך נפתרה על ידי הודעה זו, אם אתה חושב שאתה לא יכול למצוא שאתה מתחת לפתרון אנא אל תעזור להגיב על הבעיה שלך ואחרים יש הזדמנות לפתור את הבעיה שלך או שאנחנו בוודאי יכולים לנקות את הבעיה שלך.
באתר פתרון תשבץ ופאזל, אתה מקבל את התשובה /פתרון שלך בלחיצה אחת אנא השתמש סרגל החיפוש כדי למצוא את השאלה שלך גם.

ראה עוד:

מגלה ארצות אנגלי תשבץ – מורדו – פתרון תשחצים ותשבצים

🧩 פתרון תשבץ ותשבץ תשבץ 💯 דודא תשחץ

Category: צלבית

About Deepti

Deepti Sahu is a simple girl living in Korba, Chhattisgarh, who loves to eat, listen to songs, roam in new places, and dance. Deepti Sahu did her college studies in Bilaspur. Deepti Sahu is a senior writer at Crosswordidea.com who loves to writes about social activity, food. She always solves cubic puzzles and crossword puzzle solutions in her free time, so she always wants to write something about crossword.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *