סופרת אנגליה מורדו

By | January 12, 2022

סופרת אנגליה מורדו

סופרת אנגליה מורדו פתרון תשבץ ותשבץ

אנחנו כאן כדי לעזור החידון שלך, תחרות, פאזל תשבץ, יש לנו טונות על תוכן הקשורים לשאילתה שלך של תשבץ ופאזל וכו ‘. אם אתה מוכן ללכת על אתגר נסיעה של פאזל וcrrosword אז זה המקום בשבילך או שאנחנו יכולים לומר החיפוש שלך הוא כאן. יש לנו מספר אינסופי של תמיסת קרואזלים ופתרון חידה בשבילך מלקיחת מסד נתונים של מסד הנתונים מורדו. בנוסף, עדכנו מדי יום את הספרייה שלנו עבורכם עבור תוכן טרי ואתגר חדש מדי יום. רק בשבילך אנחנו מארגנים לך את כל הנשמה באופן שיטתי כמו בסדר אלפביתי ומספרים של מילים.


סופרת בריטית | סופרת אנגלית | סופרת בריטית תשבץ | סופרת אנגליה תשחץ | סופרת בריטית בעבר

מורדו פתרון תשחצים. כל התשובות בחינם.  התשובות להגדרה סופרת בריטית | סופרת אנגליה תשבץ | סופרת אנגלייה בעבר הם: פתרונות למטה…

מודעות

פתרון 2 אותיות: וב (סופרת אנגלית), וו פתרון 3 אותיות: שליפתרון 4 אותיות: וולף (סופרת אנגלייה), רנדל(סופרת בריטית) פתרון 5 אותיות: אוסטן (סופרת אנגליה), אליוט, לסינג, נסביט (סופרת בריטית בעבר), פייברפתרון 6 אותיות: ברונטה (סופרת אנגליה “אנקת גבהים”), טרמיין, כריסטי (סופרת בלשים אנגלית), נורטון, פיליפס, רולינג פתרון 7 אותיות: בלייטון (סופרת נוער בריטית), פרגוסון פתרון 8 אותיות ומעלה: פתרון 2 מילים ומעלה: אגאתה כריסטי (סופרת בריטית בעבר), אדית נסביט (סופרת ילדים אנגלייה), אוולין וו, ג’ורג’ אליוט, איניד בלייטון, ג’יין אוסטן (סופרת בריטית / סופרת אנגליה מהמאה ה-18), ג׳יי קיי רולינג, דה מוריאה, דוריס לסינג, וירג’יניה וולף (סופרת אנגלייה), מלאני פיליפס, מישל פייבר, מרי נורטון (סופרת ילדים אנגלייה), מרי שלי, רוז טרמיין, רות רנדל, שרה פרגוסון, שרלוט ברונטה

יצרנו מילון תשבצים, מורדו, כדי לסייע לך בפתרון התשבץ במהירות וביעילות. ראשית, נסתכל במהירות על ההגדרה מסרטוני קלוד מילר ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את התשובה. לאחר מכן, נגלול למטה במסך, ויוצג מסד נתונים של תגובות סבירות. סדרנו את התשובות בסדר אלפביתי כדי שיהיה קל יותר למצוא אותן. אז למה אתה מחכה? בואו נרד לעומק העניין. בהצלחה רבה!


מקווה שאתה מוצא את הבעיה שלך נפתרה על ידי הודעה זו, אם אתה חושב שאתה לא יכול למצוא שאתה מתחת לפתרון אנא אל תעזור להגיב על הבעיה שלך ואחרים יש הזדמנות לפתור את הבעיה שלך או שאנחנו בוודאי יכולים לנקות את הבעיה שלך. באתר פתרון תשבץ ופאזל, אתה מקבל את התשובה /פתרון שלך בלחיצה אחת אנא השתמש סרגל החיפוש כדי למצוא את השאלה שלך גם.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *