סופר צרפתי בעבר תשחץ | מילון – מורדו – פתרון תשחצים ותשבצים

By | October 21, 2021

סופר צרפתי תשחץ

פתרון תשבץ ותשבץ תשבץ סופר צרפתי תשחץ

אנחנו כאן כדי לעזור החידון שלך, תחרות, פאזל תשבץ, יש לנו טונות על תוכן הקשורים לשאילתה שלך של תשבץ ופאזל וכו ‘.
אם אתה מוכן ללכת על אתגר נסיעה של פאזל וcrrosword אז זה המקום בשבילך או שאנחנו יכולים לומר החיפוש שלך הוא כאן.
יש לנו מספר אינסופי של תמיסת קרואזלים ופתרון חידה בשבילך מלקיחת מסד נתונים של מסד הנתונים מורדו. בנוסף, עדכנו מדי יום את הספרייה שלנו עבורכם עבור תוכן טרי ואתגר חדש מדי יום. רק בשבילך אנחנו מארגנים לך את כל הנשמה באופן שיטתי כמו בסדר אלפביתי ומספרים של מילים.


סופר צרפתי | סופר צרפתי בעבר תשחץ | מילון

פתרון חץ חוצה. כל התשובות הן ללא תשלום. “התשובה להגדרת הסופר הצרפתי האחרון | מחברים צרפתים” הם:
מידע קצר על המונח “סופר צרפתית”.
במאות ה-18 וה-19 היו תובנות על הספרות והה שירה הצרפתית. הסופרים הפופולריים והמכובדים ביותר באותן שנים פעלו. תכונות רבות פורסמו בשפות אחרות. אחד הסופרים הצרפתים הגדולים בכל הזמנים הוא צ’רל פרו, שכתב את “היפהפייה הנרדמת”, “החתול במגפיים”. לפעמים הגדרה דומה עשויה להיראות כדלקמן: פילוסוף וסופר צרפתי, סופר ומחזאי צרפתי, צייר צרפתי, מלחין צרפתי, משורר צרפתי, סופר צרפתי, משורר וצייר, סופר צרפתי (מאדאם בורי), סופר ויוצר קולנוע צרפתי, סופר צרפתי לשעבר או אפילו “סופר” וגם …
ענה להלן.

סופר צרפתי תשחץ

תשובה 2 אותיות: סי

תשובה 3 אותיות: גרי, הסל, ורן (סופר מדע בדיוני צרפתי / סופר צרפתי, מחבר “מסביב לעולם בשמונים יום”), זיד, ממי (סופר יהודי צרפתי), סזר, פרו, פרק, קמי

תשובה 4 אותיות: בלזק, גארי (סופר יהודי צרפתי), הוגו (סופר ומחזאי צרפתי), זולא, ליטל, מאיר, קאמי, רבלה, רולן, רוסו

תשובה 5 אותיות: דה סאד, דידרו, דיומא, וולטר, טראין, מאלרו, מופסן (מופאסאן), מירבו, סארטר, סטנדל, פלובר, פניול (סופר וקולנוען צרפתי), פראנס, פרוסט, קוקטו (משורר, סופר ומחזאי צרפתי)

תשובה 6 אותיות: דה-בלזק (סופר ומחזאי צרפתי)

תשובה 7 אותיות: לה פונטן, מופאסאן
תשובה (מיוחד מ-8 אותיות):

תשובה שתי מילים ומעלה: אונורה דה בלזק, אוקטב מירבו, אלבר ממי, אלבר קאמי (אלבר קמי), אלכסנדר דיומא, אמה סזר, אמיל זולא, אנדרה ז’יד, אנדרה מאלרו (סופר ומדינאי צרפתי), ארתור מאיר, בנימין פונדויאנו, ג’ונתן ליטל, גוסטב פלובר (סופר צרפתי מאדאם בובארי), גי דה מופאסאן, דני דידרו, המרקיז דה סאד, ויקטור הוגו (סופר, משורר ומחזאי צרפתי), ז’אן דה לה פונטן, ז’אן ז’אק רוסו, ז’אן קוקטו, ז’ול ורן (סופר צרפתי, מחבר “עשרים אלף מיל מתחת למים”/סופר צרפתי בעבר, מחבר “אי התעלומות”), ז’ורז’ פרק, ז’יל טראין, לואי פרדינאן סלין, מרסל פניול, מרסל פרוסט, סטפן הסל, פרנסואה רבלה, קלוד אבלין, רומן גארי (רומן גרי), רומן רולן (סופר ומחזאי צרפתי בעבר), שארל פרו (סופר צרפתי בעבר)


מקווה שאתה מוצא את הבעיה שלך נפתרה על ידי הודעה זו, אם אתה חושב שאתה לא יכול למצוא שאתה מתחת לפתרון אנא אל תעזור להגיב על הבעיה שלך ואחרים יש הזדמנות לפתור את הבעיה שלך או שאנחנו בוודאי יכולים לנקות את הבעיה שלך.
באתר פתרון תשבץ ופאזל, אתה מקבל את התשובה /פתרון שלך בלחיצה אחת אנא השתמש סרגל החיפוש כדי למצוא את השאלה שלך גם.

ראה עוד:

פתרון תשבץ ותשבץ תשבץ צייר ופסל צרפתי

פתרון תשבץ ותשבץ תשבץ מספרי דוד גרוסמן

פתרון תשבץ ותשבץ תשבץ רשע תשחץ

Leave a Reply

Your email address will not be published.