סייפן תשחץ

By | May 14, 2022

סייפן תשחץפתרון תשבץ ותשבץ

אנחנו כאן כדי לעזור החידון שלך, תחרות, פאזל תשבץ, יש לנו טונות על תוכן הקשורים לשאילתה שלך של תשבץ ופאזל וכו ‘.
אם אתה מוכן ללכת על אתגר נסיעה של פאזל וcrrosword אז זה המקום בשבילך או שאנחנו יכולים לומר החיפוש שלך הוא כאן.
יש לנו מספר אינסופי של תמיסת קרואזלים ופתרון חידה בשבילך מלקיחת מסד נתונים של מסד הנתונים מורדו. בנוסף, עדכנו מדי יום את הספרייה שלנו עבורכם עבור תוכן טרי ואתגר חדש מדי יום. רק בשבילך אנחנו מארגנים לך את כל הנשמה באופן שיטתי כמו בסדר אלפביתי ומספרים של מילים.


סייפן | סייפן תשבץ | סייפן מילון

חידה פתרונות מורדו – כי ידע לא קונה כסף.
הפעם קיבלנו את התפאורה של סאפאן. בעוד כמה שלבים פשוטים, נמצא את פתרון הדרישות. המונח “sapn” יכול להופיע באזור החץ של עיתונים יומיים, עיתונים שבועיים, מגזינים, חוברות תשבצים או מגזינים שונים.

לרשותכם יש לנו אוצר מילים צולב – מורדו, אשר יעזור לך לפתור את החץ במהירות ובקלות. קודם כל, נראה את ההגדרה של סייפאן בחץ ונפרט את מספר הרביעיות שיפתרו. לאחר מכן אנו גוללים במורד המסך, ומיד מופיע מאגר עם תשובות אפשריות. כדי להקל על החיפוש, הטמענו את התשובות בסדר אלפביתי. אז למה אתה מחכה, בוא נקבל את התשובה הנכונה? מיטב הברכות!

פתרון 7 אותיות: גלדיולה


מקווה שאתה מוצא את הבעיה שלך נפתרה על ידי הודעה זו, אם אתה חושב שאתה לא יכול למצוא שאתה מתחת לפתרון אנא אל תעזור להגיב על הבעיה שלך ואחרים יש הזדמנות לפתור את הבעיה שלך או שאנחנו בוודאי יכולים לנקות את הבעיה שלך.
באתר פתרון תשבץ ופאזל, אתה מקבל את התשובה /פתרון שלך בלחיצה אחת אנא השתמש סרגל החיפוש כדי למצוא את השאלה שלך גם.

ראה עוד:

פתרון תשבץ ותשבץ תשבץ מושב בעמק חפר

פתרון תשבץ ותשבץ תשבץ פרי טרופי

Category: חִידָה

About Deepti

Deepti Sahu is a simple girl living in Korba, Chhattisgarh, who loves to eat, listen to songs, roam in new places, and dance. Deepti Sahu did her college studies in Bilaspur. Deepti Sahu is a senior writer at Crosswordidea.com who loves to writes about social activity, food. She always solves cubic puzzles and crossword puzzle solutions in her free time, so she always wants to write something about crossword.

Leave a Reply

Your email address will not be published.