✅קיבוץ בגליל המערבי | קיבוץ בגליל … – מורדו – פתרון תשחצים ותשבצים

By | April 10, 2021

קיבוץ בגליל המערבי

קיבוץ בגליל המערבי פתרון תשבץ ותשבץ

אנחנו כאן כדי לעזור החידון שלך, תחרות, פאזל תשבץ, יש לנו טונות על תוכן הקשורים לשאילתה שלך של תשבץ ופאזל וכו ‘.
אם אתה מוכן ללכת על אתגר נסיעה של פאזל וcrrosword אז זה המקום בשבילך או שאנחנו יכולים לומר החיפוש שלך הוא כאן.
יש לנו מספר אינסופי של תמיסת קרואזלים ופתרון חידה בשבילך מלקיחת מסד נתונים של מסד הנתונים מורדו. בנוסף, עדכנו מדי יום את הספרייה שלנו עבורכם עבור תוכן טרי ואתגר חדש מדי יום. רק בשבילך אנחנו מארגנים לך את כל הנשמה באופן שיטתי כמו בסדר אלפביתי ומספרים של מילים.


קיבוץ בגליל המערבי | קיבוץ בגליל המערבי תשבץ

פתרון חץ מוצלב. כל התשובות הן ללא תשלום. התשובות להגדרת הקבוצה בגליל המערבי הן:
קצת מידע בגליל המערבי. אזור גיאוגרפי זה ממוקם בצפון הארץ והוא חלק מאזור הגליל. השטחים נעים ממזרח הניקארה בצפון לנחל קישון ועמק יבולון בדרום ולכן כוללים חלק מהגליל העליון והעליון. באזור יכולים להיות נופים “גדולים”: הרים, חופים, נחלים ובעלי חיים מיוחדים. הבר של אוניברסיטת אילן בגליל המערבי הוא שלוחה הידועה בשם המכללה האקדמית גליל-מערב. בגליל המערבי פועלות שלוש מועצות זונאליות: מטה אשר, מעלה יוסף ומצפב. ישנן ערים רבות וכ-30 רשויות מקומיות. הגדרה זו יכולה להופיע בצורות אחרות כגון: קיבוץ ליד קריית ביליק או קיבוץ ליד דונם.
הפתרון שלהלן…

פתרון 3 אותיות: אפק (קיבוץ ליד קרית ביאליק), סער (קיבוץ בגליל העליון המערבי)

פתרון 4 אותיות: כברי (קיבוץ בגליל המערבי, ממזרח לנהריה / קיבוץ בגליל המערבי, נוסד ב-1949 על ידי חברי קיבוץ בית הערבה שנאלצו לפנותו במלחמת העצמאות), שמרת (קיבוץ בגליל המערבי, נוסד ב-1948)

פתרון 5 אותיות: אדמית (קיבוץ במערב הגליל העליון), אילון (קיבוץ בגליל המערבי, נוסד ב-1938), געתון (קיבוץ בגליל המערבי, נוסד ב-1948, בסמוך לו נחל באותו שם החוצה את נהריה), חניתה (קיבוץ בגליל המערבי השוכן בקרבת גבול לבנון), יחיעם (קיבוץ בגליל

המערבי), יסעור, מצובה, עברון, שלומי (עיירה בגליל המערבי)
פתרון 8 אותיות ומעלה: בית העמק, גשר הזיו (קיבוץ בגליל המערבי), כפר מסריק (קיבוץ בגליל), כפר ראש הנקרה, לוחמי הגטאות, עין המפרץ (קיבוץ ליד עכו)


מקווה שאתה מוצא את הבעיה שלך נפתרה על ידי הודעה זו, אם אתה חושב שאתה לא יכול למצוא שאתה מתחת לפתרון אנא אל תעזור להגיב על הבעיה שלך ואחרים יש הזדמנות לפתור את הבעיה שלך או שאנחנו בוודאי יכולים לנקות את הבעיה שלך.
באתר פתרון תשבץ ופאזל, אתה מקבל את התשובה /פתרון שלך בלחיצה אחת אנא השתמש סרגל החיפוש כדי למצוא את השאלה שלך גם.

ראה עוד:

✅ זמר ישראלי | רשימת זמרים – מורדו – פתרון תשחצים ותשבצים

Category: צלבית

About Deepti

Deepti Sahu is a simple girl living in Korba, Chhattisgarh, who loves to eat, listen to songs, roam in new places, and dance. Deepti Sahu did her college studies in Bilaspur. Deepti Sahu is a senior writer at Crosswordidea.com who loves to writes about social activity, food. She always solves cubic puzzles and crossword puzzle solutions in her free time, so she always wants to write something about crossword.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *