צלבית

עיר בירה באפריקה

עיר בירה באפריקהפתרון תשבץ ותשבץ

אנחנו כאן כדי לעזור החידון שלך, תחרות, פאזל תשבץ, יש לנו טונות על תוכן הקשורים לשאילתה שלך של תשבץ ופאזל וכו ‘.
אם אתה מוכן ללכת על אתגר נסיעה של פאזל וcrrosword אז זה המקום בשבילך או שאנחנו יכולים לומר החיפוש שלך הוא כאן.
יש לנו מספר אינסופי של תמיסת קרואזלים ופתרון חידה בשבילך מלקיחת מסד נתונים של מסד הנתונים מורדו. בנוסף, עדכנו מדי יום את הספרייה שלנו עבורכם עבור תוכן טרי ואתגר חדש מדי יום. רק בשבילך אנחנו מארגנים לך את כל הנשמה באופן שיטתי כמו בסדר אלפביתי ומספרים של מילים.


עיר בירה באפריקה | עיר בירה באפריקה תשחץ

מורדו פתרונות שנות ה-70 | כל התשובות הן ללא תשלום. התשובה להגדרת הון באפריקה | אפריקה היא בירת התשבצים:
מידע קצר על המונח “הון באפריקה”. אפריקה היא היבשת השנייה בגודלה בעולם אחרי אסיה. באפריקה יש 54 מדינות, כולל האי הדרום-מזרחי מדגסקר. בשל גודלה הגיאוגרפי ומספרן הגדול של המדינות, ניתן לחלק את יבשת אפריקה למספר אזורים מרכזיים כגון דרום אפריקה, מדינות צפון אפריקה, מדינות מרכז אפריקה, מדינות. בפתרונות הבאים ריכזנו בירות רבות במדינות אלה. כדי להפחית את מספר האפשרויות שיש לענות עליהן, ציין כמה אותיות מכיל הפתרון.
לפעמים הגדרה דומה יכולה להתרחש, כגון מדינה באפריקה או עיר בדרום אפריקה.

פתרון 3 אותיות: דקר

פתרון 4 אותיות: אקרה, במקו, בנגי, ג’ובה, לומה, מסרו, קהיר (עיר בירה ערבית באפריקה), רבאט

פתרון 5 אותיות: אבוג’ה, אלג’יר, אסמרה, ביסאו, בנג’ול, חרטום, לוסקה, מלאבו, מפוטו, פראיה, קיגלי, קמפלה, תוניס (עיר בירה ערבית בצפון אפריקה)

פתרון 6 אותיות: אביג’אן (שימשה כבירה הקודמת של חוף השנהב), ג’יבוטי, דודומה, הארארה, יאונדה, לואנדה, מורוני, נ’ג’אמנה, ניאמיי, נירובי (ניירובי), קינשסה (קינשאסה / עיר בירה במרכז אפריקה)

פתרון 7 אותיות: ברזוויל (ער בירה במרכז אפריקה), גאבורון, וינדהוק (בירת נמיביה), טריפולי (עיר בירה בצפון אפריקה), מוגדישו, נואקשוט, ניירובי, פרטוריה (בירת דרום אפריקה), פריטאון, קינשאסה, פרטוריה, פריטאון, קייפטאון, קימברלי (בירת הפרובינציה הכף-הצפוני של מדינת דרום אפריקה), קינשאסה

פתרון 8 אותיות ומעלה: בוג’ומבורה, ואגאדוגו, טימבוקטו (עיר באפריקה), ימוסוקרו, ליברוויל, מונרוביה, קייפטאון

פתרון שתי מילים ומעלה: אדיס אבבה, פורטו נובו


מקווה שאתה מוצא את הבעיה שלך נפתרה על ידי הודעה זו, אם אתה חושב שאתה לא יכול למצוא שאתה מתחת לפתרון אנא אל תעזור להגיב על הבעיה שלך ואחרים יש הזדמנות לפתור את הבעיה שלך או שאנחנו בוודאי יכולים לנקות את הבעיה שלך.
באתר פתרון תשבץ ופאזל, אתה מקבל את התשובה /פתרון שלך בלחיצה אחת אנא השתמש סרגל החיפוש כדי למצוא את השאלה שלך גם.

ראה עוד:

פתרון תשבץ ותשבץ תשבץ מושב בגליל העליון

LEAVE A COMMENT